דף הבית    אודות    צור קשר
052-8901419
elisegal101@gmail.com

ריקודי עם >> שאלות ותשובות


שאלות ותשובות

מה אני צריך\ה לעשות כדי להתחיל ?

בכדי להתחיל יש לך אפשרות לחפש חוגים אשר בהם יש חוג למתחילים דרך האינטרנט \ חברים \ פרסום , ופשוט להצטרף לחוג . אני מציע כדי לתרגל היטב את הריקודים ללכת לפחות פעמיים בשבוע לחוג ובכך תשפרו ותעשירו את הידע בריקוד .

האם לימוד ריקוד ייקח זמן רב ?

זמן לימוד הריקוד תלוי בריקוד עצמו , ברוקדים וביכולת תפיסתם . בד"כ לימוד ריקוד אורך בסביבות 5-10 דקות , כמובן שזה תלוי בקושי הריקוד וכדומה. כמוכן אציין כי את הריקוד הנלמד רוקדים פעמיים לאחר הלמידה עצמה ושוב במשך הערב כדי "שישב" טוב.

האם גם אני יכול ללמוד ?

כל אחד יכול לרקוד !!

תוכלו לראות בחוגים רוקדים מגיל 6 ועד גיל 75 , הריקוד הינו הנאה משותפת לכולם ולא משנה מה גיל הרוקד.

כמה זה עולה ?

מחיר כניסה להרקדה הוא קבוע בכל חוג והינו 27₪ , למעט מקרים כגון מרתונים או מסיבות שונות בהם המחיר עולה מעט והינו בסביבות 30-40 ₪ לערב.

מה התועלת שתצא לי מלימוד הריקוד ?

למעט ההנאה שבריקוד , הריקוד הוא גם פעילות ספורטיבית התורם ליציבה טובה והוא נחשב גם לספורט מצויין התורם להורדה במשקל , הריקוד זה דרך מהנה לשמור על כושר וזאת דרך נעימה שבה ניתן לפגוש אנשים שונים בעלי מגוון דעות, מקצועות ותחביבים שונים וכן מעשיר את חיי החברה שלך והפתיחות החברתית .

מהם השעות של ההרקדות ?

 חשוב לומר שיש הרקדות בכל ימות השבוע במקומות שונים.

כל ההרקדות מתחילות בין השעות 20:00-20:30 ונמשכות עד השעות 23:00 – 01:00 בלילה, למעט מרתונים שיכולים להתחיל מאוחר יותר ונמשכים עד השעות הקטנות של הלילה ולעיתים עד הבוקר.

אילו סוגי ריקודים נלמדים?

 באופן כללי ריקודי מעגל,זוגות ושורות בכל הרמות כגון: מתחילים,בינוניים ומתקדמים.

 
Webix - בניית אתרים | בניית אתרים בחינם